O nás

Spoločnosť Parmel ponúka:

Orientáciu na zákazníka

Pracujeme pre zákazníka a so zákazníkom. Cieľom spoločnosti je preto získať a udržať si zákazníkov najmä poskytovaním kvalitných služieb a riešení s vysokou pridanou hodnotou pre naplnenie ich cieľov.

Individuálne komplexné riešenia

V úzkej spolupráci so zákazníkom analyzujeme jeho špecifické potreby a ponúkame mu komplexné riešenia a služby (dizajn a vývoj softvéru podľa priania zákazníka).
Prinášame a uplatňujeme v prospech klientov nové technológie, s dôrazom na procesné, strategické a projektové riešenie.

Profesionalizmus

Dôraz kladieme na profesionálny prístup našich zamestnancov, od ktorého sa odvíja kvalita služieb, úroveň komunikácie so zákazníkmi ako aj s partnermi. Náš tím pozostáva z kvalifikovaných pracovníkov, ktorí majú viac ako 20 ročné skúsenosti z automobilového, nábytkárskeho a textilného priemyslu. V našom tíme pôsobia počítačoví experti, matematici, elektrotechnickí inžinieri a školitelia.

Zákaznícku starostlivosť a podporu

Zákazníkom ponúkame kompletnú starostlivosť a podporu od analýzy, dodávky CAD/CAM systému, tréningu a koučingu operátorov cez procesné analýzy a monitoring v produkcii. Poskytujeme telefonickú podporu, online suppport pomocou vzdialenej podpory cez internet a rôzne servisné zásahy. Supportné zmluvy, sú zákazníkom „šité“ na mieru.

Medzi našich partnerov patria:

Zünd Systemtechnik AG, Švajčiarsko

Svetový líder vo výrobe rezacích strojov a plottrov.
www.zund.com

OptiTex International, Izrael

Špecialista vo vývoji inovatívneho a ľahko použiteľného 2D/3D CAD/CAM softvéru pre odevný, textilný, nábytkársky a automobilový priemysel.
www.optitex.com
© Copyright 2014 by PARMEL